APIE MUS KAMBARIAI KONTAKTAI LT | RU | EN | PL

Trakų miesto centre, vos už keleto žingsnių nuo Totoriškių ežero, įsikūrusi šeimai priklausanti vila „Ant ežero kranto.“ Viloje siūloma apsistoti kambariuse su nuostabiais ežero vaizdais, oro kondicionieriais, nemokamu WiFi, kabeline televizija. Laiką galite leisti terasoje ir sode su privačiu priėjimu prie ežero. Per 20 min. pėsčiomis pasieksite Trakų pilį ar Trakų vandens atrakcijonų parką.

Viloje „Ant ežero kranto“ siūlome 3 dviviečius ir vieną šeimyninį kambarius. Du vilos aukštai (2 tualetai ir du dušai) priklauso 3 kambariams. Šeimyninis kambarys turi savo įėjimą ,dušą ir WC. Visuose kambariuose yra nemokami rankšluosčiai, 2 chalatai, šlepetės, plaukų džiovintuvai ir kitos smulkmenos. Maisto ruošimui galėsite pasinaudoti mikrobangų krosnele, yra arbatinukai, stalo indai ir įrankiai. Arbata, kava ir sausainiais galėsite vaišintis nemokamai. Yra šaldytuvas.

Vilos „ Ant ežero kranto“ terasoje ir ežero pakranteje įrengti suoliukai, kur svečiai gali grožėtis nepakartojamais panoraminiais ežero vaizdais. Galima plaukioti ežere, maudytis, degintis saulėje, nemokamai naudotis gultais, kepti grilyje kepsnius. Žiemą galima čiuožinėti ant ledo. Viloje teikiamos vandens dviračių, valčių bei dviračių nuomos paslaugos. Svečius priime ištisus metus.

Vos 5 metrai nuo vilos yra Totoriškių ežeras, už 100metrų - restoranas, kavine, picerija, maisto parduotuvės. Iki autobusų stoties 300, iki geležinkelio stoties – 900 metrų. Iki Vilniaus – 20 km.